Gelin adayı Hanife açık fotoğrafı! Olay oldu!

İzdivaç programı ile popülerlik yakalayan Hanife Gürdal’ın şu sıralar bir tesettür firmasının yüzü olacağı iddia ediliyor. Gürdal, başörtüsünü çıkarıp şapka taktığı fotoğrafla gündeme oturdu. Herkes Hanife’nin başörtüsünü çıkarttığı fotoğrafı merak ediyor. İşte Hanife’nin açık fotoğrafı… Deatylar haberimizde…

Katıldığı izdivaç programında kriterlerine uygun koca adayını bulamayan ve şimdilerde sosyal medya hesabından yaptığı reklamlarla büyük paralar kazanan gelin adayı Hanife, ilginç bir paylaşıma daha imza attı.

BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARTIP ŞAPKA TAKTI

Daha önce gece kulübüne gittiği için eleştiri oklarının hedefi olan Hanife, şimdi de başörtüsünü çıkartıp şapka taktığı fotoğrafı paylaştı.

AÇIKLAMA YAPMADI
Çok sayıda yorum alan fotoğrafla ilgili bazı takipçileri “Fotoğraftaki kişi Hanife değil, kardeşi Hamide” dese de müzmin gelin adayı konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Daha önce gece kulübündeki görüntüleriyle çok konuşulan Hanife Gürdal’ın bu ilk başı açık fotoğraf olayı değil.

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

1995 doğumlu olan İzmir Torbalı doğumlu Hanife lise mezunudur. 1.64 boyunda ve 59 kilodadır. 1 yıla aşkın süredir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal daha sonra Zuhal Topal’ın programına katılmış taliplerine ret cevabı vermesiyle ünlenmiştir.

Bunu paylaş: