Gemicinin Karısı

Adamın biri gemiciymiş. Ülke ülke gezer 6-7 ay eve uğramazmış. Tabi bu olay artık karısının canına tak etmiş. Çünkü cinselliğini doyasıya yaşayamıyormuş. Yine bir gün kocası işe çıkarken kadın hemen telefona yapışıp tanıdık erkek arkadaşını aramış, ”Al 2 arkadaşını gel benim eve, aldatmışken tam aldatayım, gel grup yapalım, sevişelim ulen” demiş. Erkek milleti işte, bu lafa çok sevinmiş. Hemen 2 kişi ayarlayıp doğru kadının evine gitmişler.

Dördü birden yatağa girdiği an pat kapı sesi duyulmuş. Eyvah diye bağırmış kadın, kocam geldi.

Hakikatten de gelen kocasıymış. Kadın hemen adamlara dönüp ”Saklanın çabuk, yoksa kocam hepinizi öldürür” demiş.

Adamların biri gardıroba saklanmış, biri yatağın altına saklanmış, diğeri de saklanacak yer bulamayınca balkona çıkmış ve pat diye kocası yatak odasına girmiş.

”Pasaportu unuttum o yüzden geldim” demiş.

Kadın tedirginlik içerisinde kocasını seyrederken kocası haşırt diye gardırobu açmış. Adamı görünce ‘Kim lan bu adam? Ne işi var bunun burda?” diye bağırmış. Kadın kekeleyerek cevap vermiş;

– Şey şey kocacım, dolabın kapakları kapanmıyordu onun için geldi, tamir yapıyor demiş. Dolaptaki adam da ”E evet beyefendi, benim de işim bitmişti, tam da gidiyordum” demiş.

Kocası teşekkür etmiş adama ”borcumuz ne kadar?” diye sormuş.. Adam şaşırarak ”50 lira verseniz yeter beyefendi” demiş. Çıkarmış vermiş adam parayı.

Kocası ceketin cebinden pasaportu alırken cüzdan bu sefer yere düşmüş. Yere eğildiğinde yatağın altında çıplak bir şekilde saklanan diğer adamı görmüş. Ulan demiş senin ne işin var burada?

Kadın kekeleyerek ona da cevap vermiş;

– Şey şey kocacım hani yatağın yayları gıcırdıyordu ya, heh işte onu tamir etmek için geldi demiş.

”Yemeyin lan beni” diye bağırmış adam.
”Sen niye yatakta duruyorsun o zaman? Bu adam neden çıplak o zaman” demiş.

Kadın tekrar cevap vermiş,

”Adam sığamadı yatağın altına hayatım ve soyunmak zorunda kaldı. Ben de yataktayım çünkü gıcırtının nereden geldiğini bulmaya çalışıyoruz” demiş. Gözümü hiç açmadım, hiç bakmadım ona kocacım demiş.

Yatağın altındaki adam da; ”E evet beyefendi, benim de işim tam bitmişti” deyip çıkmış yerinden.

Kocası adamın omzunu sıvazlayarak ”kardeş kusura bakma, bi yanlış anlama oldu, sana borcum ne kadar” demiş. Adam şaşırarak “bana da 50 lira verseniz yeter bayım” demiş. O da almış parayı gitmiş.

Ve tüm bunları gören balkondaki adam, bakmış herkes para alıyor, çırılçıplak vaziyette içeri girip finali patlatmış;

Ben de yaptım. Ben de yaptım. Hem de 2 kere :))